izmir escort

Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Ders Kitabı

Yazı Tarihi :16 Ekim 2018
849 Kez Görüntülendi

YURT Eğitim Sen Genel Merkezince Üyelerimize ücretsiz olarak hazırlanan “Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Kitabını” Üyelerimize teslim edilmeye başlanmıştır.

YURT Eğitim Sen Antalya İl Temsilci Murat ERDEK ; ücretsiz olarak hazırlanan “Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Kitabını” hazırlanmasında Emeği geçen Genel Merkezimize teşekkür eder, sınava girecek kardeşlerimize başarılar dilerim temennisinde bulundu.

YURT Eğitim Sen Genel Başkan Yardımcısı Tufan GÜL;  “09 Aralık 2018 tarihlerinde yapılacak olan Millî Eğitim Bakanlığı Personeli Merkez ve Taşra Teşkilatı Görevde Yükselme Yazılı Sınavına girecek kardeşlerimizin geleceği açısından çok önemli. Bu yüzden sınavına girecek olanların heyecanlarını, umutlarını paylaşıyoruz. Sınav öncesi ve sınav esnasında, her türlü endişe ve kaygıdan uzak olarak, kendinizden emin, olumlu bir bakış açısıyla, motivasyonunuzu yüksek tutarak sınava girmenizi temenni ediyor ve başarılar diliyoruz.” dedi

Genel Başkan Yardımcısı Tufan GÜLİl Temsilcimiz Murat ERDEK , Özcan ÇELİKSOY’a ve üyelerimize Sendikamıza verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.

 

YURT Eğitim Sen
Antalya İl Yönetimi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık

By - TFNGL