Hakkımızda

YURT–EĞİTİM SEN, destekçisi olan YURT – AY Dernekleri ile birlikte bugün Türkiye’nin öncü Sendika ve Sivil Toplum Kuruluşu olma yolunda ilerlemektedir. Üyelerine ve YURT Kardeşliğine her türlü hizmette sınır ve zaman tanımayan bir anlayışla geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır.

YURT–EĞİTİM SEN Üyeleri ve YURT Kardeşleri ile birlikte Sendikasının gücünü pekiştiren insan kaynağına yatırımlarını da kesintisiz şekilde sürdürüyor. 1.000 ’i aşkın Üyesi ve 1.000.000 ’u aşkın YURT Kardeşliği ailesi bulunan YURT–EĞİTİM SEN Türkiye’nin 81 ilinde teşkilatlanma yapmaktadır. Ülke genelinde ve bölgesel farklılıkların giderilmesine destek oluyor.

YYURT–EĞİTİM SEN ’den Türkiye’ye değer projeler katıyor.

YURT–EĞİTİM SEN; İnsana ve Üyelerine yönelik yaptığı yatırımların yanı sıra, ülke çapında hayata geçirdiği ‘Türkiye’ye Değer’ sosyal sorumluluk projeleriyle de toplum yaşamına değer katmaktadır.
Bunlar ise başlıca;
1. YURT–EĞİTİM SEN Kütüphanesi,
2. YURT–EĞİTİM SEN Okulları,
3. YURT–EĞİTİM SEN Internet Evleri,
4. YURT–EĞİTİM SEN Amatör Spor Kulüpleri,
5. YURT–EĞİTİM SEN Ormanları gibi ulusal çapta yürütülen dev sosyal sorumluluk projelerinin yanı sıra YURT–EĞİTİM SEN Genel Merkezi’nin düzenlediği 10’dan fazla yerel sosyal sorumluluk faaliyeti de ‘Türkiye’ye Değer’ projesi kapsamında hayat buluyor.
YURT–EĞİTİM SEN ’den sürdürülebilirlik başarıları