YURT Sendikaları telefon santral sistemini yenilenerek, dijital sisteme geçti.

YURT – Sendikaları kendini teknolojik olarak her geçen gün yenilemeye devam ediyor, Daha etkin hizmet için yenilikçi çözümleri bir bir hayata geçiren YURT Sendikaları şimdide yeni Santral ve Faks hizmetini hayata geçirdik.

Hizmet kalitesini ve hızını artırarak üyelerine ve kamu çalışanlarına daha iyi bir hizmet ve etkin bir Sendikacılık yaratmak için yenilikçi çözümler arayan Sendikamız, bu doğrultuda Santral ve Faks numarasını yenileyerek daha güvenli, daha hızlı, daha kaliteli ve daha doğru haberleşmeyi sağlamak için yapılan çalışmalar kapsamında kurulumuna başlanan yeni santral ve faks sistemi devreye gidi. Kurulan sistemle, yapılan haberleşme artık bir tuşlama kadar sizlere daha yakın.

ARTIK BİZE ULAŞMAK DAHA KOLAY

Konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan YURT – Sendikaları Genel Başkan Yardımcısı (Basın, İletişim ve AR – GE Başkanı) Tufan GÜL,  ” YURT Sendikaları olarak hizmetinize sunmuş olduğumuz  dijital telefon santralimiz ve faksımız ile üyelerimize kullanımı kolay ve güçlü bir iletişim olanağı sunarak  hizmet kalitemizi daha yükseklere taşımak için yenilikçi çözümleri bir bir hayata geçirmeye devam ediyoruz. Bu hizmeti daha kaliteli hale getirmek için teknolojik düzeyi yüksek yeni bir sistem kurduk. Büyük yatırımlar yaparak siz değerli üyelerimiz ve kamu çalışanların Sendikamıza daha rahat ve kolay bir şekilde ulaşımını sağlayacak olup; artık evinizden, işyerinizden veya cep telefonunuzdan Sendikalarımız ile ilgili bilgi almak, Danışmak, Sorunlarınızı çözmek çok daha kolay hale getirmeyi hedeflemekteyiz. Böylece Sendikamızı aradığınızda ulaşamadım telefonlara bakan yok veya faks çektik, ulaşamadık gibi bu sorunlar artık yaşanmayacak bu sistemle bunun da önüne geçmiş olacağız. Sendikamız hakkında bilgilendirmenin yanı sıra; üyelerimizin öneri, talep ve sorunlarına da en hızlı şekilde cevap vereceğiz siz değerli üyelerimize hayırlı uğurlu olsun dedi.”

Sizlerin sendikası olan YURT – Sendikaları, gün içinde yüzlerce telefon trafiğini yönetmek artık daha kolay olacak, yeni santral ve faks sistemimiz ilgili üyelerimize aşağıda verilen kısa kodlar ile telefon numarasını tuşlayarak kısa zamanda konu ile ilgili kişiye ulaşarak bilgi alabileceksiniz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

YURT – Sendikaları
Basın Bürosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir