izmir escort

Yurt – Eğitim Sen 9. Yaşında

Yazı Tarihi :24 Kasım 2022
107 Kez Görüntülendi

YURT – Eğitim Sen Genel Başkanı Hakan ÇELİKSOY, YURT Eğitim Sendikamızın kuruluşunun 9. yılı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

“YURT – Eğitim – Sen, kuruluşundan bugüne kadar, başta Üyelerimiz olmak üzere tüm kamu çalışanlarının hak ve menfaatlerinin korunup geliştirilmesi gerekse milletimizin birlik, bütünlük ve kardeşliğinin pekiştirilmesi yönünde ortaya koyduğu görüş ve eylemleriyle, gündeme damga vuran tespit ve önerileriyle ülkemizin hiç kuşkusuz en güvenilir sivil toplum kuruluşlarından biri olmuştur” diyen Genel Başkan ÇELİKSOY, “Bütün olumsuzluklara rağmen her yıl emin adımlarla büyüyerek ve marka olan, bugün binleri aşan üyemizle omuz omuza, yürek yüreğe, gönül gönüle, sevgi, saygı ve dostluk içinde yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz” dedi.

Başkan ÇELİKSOY mesajında “Millet sevgisi, vatan sevdası ve hizmet aşkıyla; milli değerlerimizi, Üyelerimiz ve tüm kamu görevlilerinin haklarını koruyup, mutlu, huzurlu ve refah içinde bir kamu çalışanı, birlik, beraberlik ve huzurlu bir toplum için mücadele eden YURT – Eğitim Sendikamızın 9. kuruluş yıldönümünü gururla onurla kutluyoruz.

YURT – Eğitim Sendikası tüzüğünde yer alan ana ilkeler doğrultusunda; “ilkemiz önce ülkemiz” diyerek; üreten, yol gösteren, hak eden ama hak ettiğini mutlaka alan bir sendikacılık anlayışıyla faaliyetlerini sürdürmektedir. 9 yıl önce ortaya koyduğumuz hedeflerimize adım adım ilerledik, bu yolda hatırı sayılır bir yol kat ettik. Sendika Yönetici ve üyeleri olarak, 9 yıldır hiç taviz vermeden ülkemizin bölünmez bütünlüğü, çocuklarımızın geleceği; ülkemiz insanlarının ve kamu çalışanlarının refaha kavuşmasını sağlamak, hakkı, hukuku ve ücret adaletini sağlamak için mücadele ediyoruz.

Ortama göre tavır almadan, siyasilerin arka bahçesi olmadan, kimseye dayanmadan, kimseden korkmadan, daima doğru bildiğimiz yolda ilerleyerek; yalnızca Üyelerimiz ve kamu görevlilerimizden aldığımız güçle yürüttüğümüz hak mücadelemizde temiz, şerefli bir maziye sahip olmaktan gurur ve mutluluk duymaktayız. 9. Yıldır bizlerden desteğini hiçbir zaman esirgemeyen ve bugünlere gelmemizi sağlayan Üyelerimiz ve kamu görevlilerimiz olmak üzere, Sendikamıza emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum. Bu süre zarfında camiamız içinde yer alarak bizlere destek veren, gelmiş geçmiş tüm üye ve teşkilat mensuplarımıza tek tek teşekkür ediyor; büyük YURT ailemize kattıkları değerden dolayı, minnetlerimi ifade ediyorum. Hayatta olmayan tüm arkadaşlarıma da Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyorum.

Bu doğrultuda, yine Üyelerimiz ve kamu görevlilerimizin teveccühleriyle, ilkelerimizden taviz vermeden, aynı kararlılık, şevk ve inançla nice şerefli 9. yılları idrak edeceğimizden şüphe duymaksızın, Üyelerimizin gerçek temsilcisi YURT – Eğitim Sendikasının 9. Yıl önce yanan bu ateşi hiç sönmeyecektir. 9. kuruluş yıldönümünü kutlu olsun.

 

Hakan ÇELİKSOY
YURT Sendikaları Konfederasyonu ve
YURT Eğitim Sendikası
Genel Başkanı

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık

By - TFNGL