YURT – Sendikaları Konfederasyonuna bağlı YURT – Eğitim Sen (Muğla İl Temsilciliği) olarak pandemi sonrası normalleşme ile birlikte Muğla genelindeki Üyelerimiz ile bir araya gelme tanışma ve kaynaşma etkinlikleri düzenlenmesi için Genel Merkezimizden alınan izin ve destek sonrası Muğla genelinde birkaç ortak noktada bir araya gelinerek etkinlikler yapılacaktır.

 

İlk durak Muğla (Fethiye – Seydikemer) ilçelerindeki üyelerimiz ile bir araya gelmek için ortak nokta Fethiye’de bir araya gelindi sıcak ve samimi bir ortamda geçen tanışma ve kaynaşma amacıyla düzenlenen yemekli toplantıya, YURT – Eğitim Sen (Muğla İl Temsilciliği) İl Temsilcisi Gökhan TAŞER, İl Yönetimi, Naci EYLEN, Fethiye İlçe Temsilcisi Mert ÖZMEN ve üyelerimiz katılım sağlamışlardır.

 

Fethiye Taşkaya Mahallesi Osmanlı Etli Ekmek ve Kebap salonunda gerçekleştirilen toplantıda, ailemize yeni katılan üyelerimize rozetleri takıldı, ilçe temsilcilerimize yetki belgeleri takdim edildi.

YURT – Eğitim Sen (Muğla İl Temsilciliği) İl Temsilcisi Gökhan TAŞER, açıklamasında “YURT Sendikaları Konfederasyonu ve YURT – Eğitim Sendikası (Muğla İl Temsilciliği) yapmaktayım, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Veterinerlik Fakültesinde memur olarak görev yapıyorum. Fethiye’de düzenlemiş olduğumuz tanışma ve kaynaşma programımıza katılan tüm arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum.

 

Muğla’da oluşturduğumuz İl Temsilciliği Yönetim Kurulu ve İlçe Temsilciliklerimizle görevimize başladık. Pandemiden dolayı bir araya gelemediğimiz Üyelerimizle tanışmak ve bilgilendirmede bulunmak amacıyla Fethiye’de bu toplantıyı gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

Yeni üyelerimize rozetlerini ve İlçe Temsilciliğimizdeki görevli arkadaşlarımıza da yetki belgelerini takdim edeceğiz.  Hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

 

SENDİKAMIZ HİÇBİR SİYASİ PARTİ İLE BAĞLANTILI DEĞİLDİR”

YURT – Eğitim Sen (YURT – Eğitim Çalışanları Sendikamız) hakkında bilgi veren İl Temsilcisi Gökhan TAŞER “Bizler devlet memurlarıyız. Üstlerimiz, amirlerimiz tarafından bizlere tebliğ edilen emir ve görevleri layıkıyla yerine getirmekteyiz. Verilen görevlerde bir adaletsizlik var ise üstlerimize üsluplu bir şekilde dilekçe ile bildiririz. Çözüm süreci başlamaz ise Sendikamız olarak hukuki çerçeve içeresinde gerekli tedbirleri almakta ve işleme koyarak haklarımızı aramaktayız.

 

Sendikamız hiçbir siyasi parti ile bağlantılı değildir. Bu sebepten dolayı 81 ilimizde üye sayımızı artmaktayız ve ailemiz her geçen gün büyümektedir. Tek amacımız 657 sayılı kanuna tabi üyelerimiz olmak üzere bütün kamu personellerinin özlük haklarını korumak ve kollamaktır” dedi.  YURT – Eğitim Sen (Muğla – Fethiye) İlçe Temsilcisi Mert ÖZMEN’de konuşmasında “Bu göreve yeni başladım. Fethiye İlçe Temsilci olarak görevimi en iyi şekilde yapacağıma inanıyorum. Amacımız Sendikamıza yeni üye kazandırmak ve ailemizi büyütüp birlikte hareket edebilmektir, Pandemiden dolayı bir araya gelemedik. Bu gün hem tanışmak, hem de Sendikamızın çalışmaları hakkında bilgi vermek amacıyla bu organizasyonu düzenledik. Teşekkür ederim” dedi.

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir