izmir escort

Hakan ÇELİKSOY

ÖZGEÇMİŞ ( BİYOGRAFİ)

3 Nisan 1977 Tarihinde Yozgat-Sorgun İlçesinin Halilfakılı Köyünde doğdum. Ailenin 4 erkek çocuğunun, en büyüğüyüm.

İlköğrenimime Halilfakılı Köyü İlkokulunda başladım.Anne ve babanım ayrılması sonucu 1988 Yılında (8 Yaşında) Yozgat Çocuk Yuvasına üç kardeşim ile birlikte verildim.İlköğrenimin geri kalan kısmını Yozgat Ziya Gökalp İlkokulunda, ortaöğretimi ise Yozgat İstiklal Lisesinde tamamladım. 13 Yaşında sonra Yozgat “Çocuk Yuvasının” ardından “Yozgat Erkek Yetiştirme Yurduna” geçtim.

1995 Yılında Yozgat Erkek Yetiştirme Yurdundan 18 yaşımı doldurmam dolayısıyla; 2 kardeşimi yalnız bırakarak “Yetiştirme Yurdundan”  ayrıldım. Gidecek yerimin olmamasından dolayı; yine babama sığınıp, 15 Şubat 1996 Yılında  asker oldum.Acemi birliği İzmir Seferihisar, usta birliği ise Van olmak üzere, beni büyüten “Devlet Babama” askerlik borcunu şerefimle ödedim.Vatani görev sonrası, memlekete döndüm. Kısa bir süre Yozgat’ta daha sonra Çorum ilinde çalıştım.

28.12.1998 Tarihinde Milli Eğitim Bakanlığı Kastamonu İl Milli Eğitim Müdürlüğü (Pınarbaşı Şehit Ramazan Akkaya Pansiyonlu İlköğretim Okulunda) memur olarak göreve başladım. 10 Haziran 2002 yılında Yozgat Teknik ve Endüstri Meslek Lisesine tayin oldum. Çalışmakta olduğum okulun fark derslerini alarak, hızlandırılmış eğitimden faydalanıp, Meslek Lisesinden de (Metal İşleri Bölümü) mezun oldum. Aynı yıl içerisinde, yatay geçiş ile Erciyes Üniversitesi Bozok Meslek Yüksek Okuluna (Tarım Alet ve Makine Bölümü) başladım ve mezun oldum.

Eda Arzu ÇELİKSOY ile evli “Reis Muhammed Alperen Acar ÇELİKSOY” isminde bir erkek ve“Elif Ecrin Ülkü ÇELİKSOY” isminde bir kız çocuk sahibiyim.

Görevlerim:

2002 Yılından bu tarafa Yozgat YURT–AY Derneği Yönetim Kurulu Başkalığı.

2004 Yılında Yozgat SHÇEK Spor Kulübü As Başkanlığı.

2011 Yılında Yozgat ASKF Genel Sekreterliği.

2011 Yılında Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Üst Kurul Delegesi.

2012 Yılından bu tarafa YURT–AY Sendikası Kurucu Genel Başkanlığı görevini yürütmekteyim.

2013 Yılında Yozgat SHÇEK Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanlığına seçildim.


Yukarı Çık

By - TFNGL