Tufan GÜL

ÖZGEÇMİŞ ( BİYOGRAFİ)

Tufan GÜL ; “Demokrasi, liyakat, adalet, özgürlük, insan hakları, emek, şeffaflık, sosyal adalet, toplumsal cinsiyet eşitliği, engelli hakları ve çocuk hakları konusunda herkes için daha güzel ve daha aydınlık bir gelecek kurmak için çalışıyorum.”

1980 yılında doğdum, 6 Yaşında Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu (SHÇEK) verildim. İlkokul, Ortaokul ve Liseyi Eskişehir’de okudum. Yüksek Okulu (Önlisans) “Halkla İlişkiler, Reklamcılık ve Tanıtım” alanından mezun oldum. Yetiştirme Yurdunda 18 Yaşını doldurduğumda 2828 ve 3413 Sayılı Kanun Kapsamında 1999 yılında Milli Eğitim Bakanlığına atandım. Halen İl Milli Eğitim Müdürlüğünde Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni olarak görev yapmaktayım.

YURT – Eğitim Sendikasının 21.05.2016 tarihinde gerçekleşen 2. Olağan  Genel Kurul ve 08.08.2020 tarihinde gerçekleşen 3. Olağan  Genel Kurul Toplantısında Genel Başkan Yardımcısı (Basın İletişim ve AR-GE Başkanı ) olarak görev seçildim, halen Sendikadaki bu görevime devam etmekteyim.

657 DMK, Disiplin Cezaları, Protokol Kuralları, 4982 Sayılı Bilgi Edinme Hakkı Kanunu,Milli Eğitim Bakanlığı Personel İzin Yönergesi,1 nolu cumhurbaşkanlığı kararnamesi (MEB), Türk İdare Sistemi, MEB Görevde Yükselme, Unvan Değişikliği ve Yer Değiştirme Yönetmeliği, Resmî Yazışmalarda Uygulanacak Usul ve Esaslar Yönetmeliği, Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi, Sosyal Medya ve Algı” konularında Eğitim vermekteyim eğitim sunumlarım için TIKLAYINIZ

İleri düzeyde; “Windows ve Android İşletim Sistemleri, Web Sitesi Hazırlama ve Yazılımı, Office, Sunu, Grafik, İstatistik, Proje,  Logo, Afiş, Broşür, araç giydirme, Promosyon ürünleri, ürün ambalajları, Dergi, Kartvizit, Sosyal Medya Tanıtımı, Kamu Spotu Hazırlama, Kurumsal Kimlik ve Danışmanlık hizmetleri vermekteyim.”

Web Sayfamı ziyaret etmek için TIKLAYINIZ

SERTİFİKA VE BELGELERİM

  • Çocuk İhmal ve İstismarı Kursu
  • Çalışanların Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi
  • DYS ve Resmi Yazışma Kuralları Semineri
  • Taşra Teşkilatı Hizmet Standartları Semineri
  • Sicil, Kadro,Terfi ve İntibak İşleyiş Semineri
  • Bilgisayar Programcılığı Kursu
  • Web Sayfası ve Tasarım Kursu (Adobe Dreamweaver )
  • Grafik Tasarım (Adobe Illustrator ve Photoshop)

ÖDÜLLERİM

 

YAZI VE MAKALELERİM İÇİN TIKLAYINIZ

Tufan Türklerde “taşkın” olarak anılır. Türk kültüründeki önemi yeryüzünün yeniden ilk başlangıçtaki sularla kaplı haline dönmesidir. Yenilenmenin sembolüdür fakat yenilenme bir çeşit devrim ile ortaya çıkmaktadır. Çünkü Tufan’ın gelişi ile eskimiş olan her şeyin sonu gelir, Tufan yeni bir başlangıçtır yani “ÖZ“dür.

 

 


Yukarı Çık

By - TFNGL