Antalya YURT Eğitim İlçe Ziyaretlerine devam ediyor.

Yazı Tarihi :23 Ekim 2020
349 Kez Görüntülendi

YURT – Eğitim Sen Genel Başkan Yardımcısı Tufan GÜL, YURT – Eğitim Sen İl Başkanı Keramettin AKÖZ ve  YURT – Eğitim Sen Kumluca İlçe Başkanı Burak KIRDEMİR Kumluca Kaymakamı Sayın Uğur KOLSUZ ve Kumluca İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa AKTAŞ’a makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Yapılan ziyarette YURT Sendikaları olarak; Türk bayrağı bu ülke toprakları üzerinde yaşayan her bireyi kanatları altına alan bir simgedir. Bu nedenden dolayı Bizler de bu Vatan’ın öz evlatları olarak Türk Bayrağı’nı  Kumluca Kaymakamı Sayın Uğur KOLSUZ ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa AKTAŞ’a hediye ettik. Sayın KOLSUZ ve AKTAŞ Türk Bayrağını çok anlamlı bulduklarını dile getirerek sendikamıza teşekkür etti.

Karşılıklı sohbet havasında geçen ziyarette YURT Sendikaları olarak yapılan faaliyet ve çalışmalar hakkında “Yetiştirme Yurtlarında büyüyen 2828 ve 3413 sayılı kanun kapsamında Devletimizin bizlere sunmuş olduğu fırsatı değerlendirerek Kamu Kurum ve kuruluşlarında görev yapmakta olup bu kapsamda istihdam edilen kardeşlerimizin maddi manevi ve sosyal haklarını korumak,  rehberlik ederek adaptasyon süreçlerini en az sıkıntı ile atlatılmasını sağlamak ve menfaatlerini ikinci plana atan, gelecek nesillere yeni bir sendikacılık anlayışı kazandırmak, Ülkemizde alışıla gelmiş sendikacılık anlayışını değiştirmek ve insan odaklı sendikacılık yapmak üzere çıktığımız bu kutlu yolda bilgilendirdik“. Sendikamızın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Sayın KOLSUZ ve AKTAŞ, sendikamız ile alakalı olarak olumlu görüşlerini dile getirerek çalışmalarımızda başarılar diledi.

Antalya YURT – Eğitim Sendikası olarak, Kumluca Kaymakamı Sayın Uğur KOLSUZ ve Kumluca İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa AKTAŞ’a göstermiş olduğu nezaketten dolayı üyelerimiz adına teşekkür ederiz.

YURT – Eğitim Sen
Basın İletişim ve AR-GE Bürosu

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık

By - TFNGL