izmir escort

YURT – Eğitim Sendikamız’dan Aile Bakanına Ziyaret.

Yazı Tarihi :4 Mart 2022
291 Kez Görüntülendi

YURT – Eğitim Sendikası olarak Aile Ve Sosyal Hizmetler Bakanı Sayın Derya YANIK’a ziyaret gerçekleştirildi.

Bakanlık ziyaretine; YURT – Sendikaları Konfederasyonu ve YURT – Eğitim Sendikası Genel Başkanı Sayın Hakan ÇELİKSOY, Genel Sekreter Fikret YİĞİT, Genel Başkan Yardımcılarımız Murat YILDIZ, Ercan YILDIRIM, İl Temsilcimiz (Genel Merkez Danışmanı) Bayram KOÇ ve Sendika Müdürümüz Sayın Amine DEMİRCAN hazır bulundular.

Yapılan toplantıda Sayın Bakana Konfederasyonumuzun KURULLARI tarafından üyelerimiz (Engelli, Şehit Yakını, Gazi ve 2828 SK) kapsamında atamsı yapılan Kamu Kurumlarında çalışanların iş ve sosyal hayatta yaşadıkları sorunlar ve saha çalışması sonrası hazırlamış oldugumuz raporu Konfederasyon Genel Başkanmız Sayın Hakan ÇELİKSOY Bakan Derya YANIK’a sunum yaptı.

Sayın Bakan sunum sonrası raporu inceledikten sonra raporda belirtilen maddeler üzerinde detaylı görüşmeler yapılarak çözüm odaklı neler yapilabilir fikirlerimizi alarak destek olacağını ve gerekli hassasiyeti göstereceğini belirtmiştir.

Sayin Bakanimizin ilgi ve alakası bizi ziyadesiyle memnun etmiştir. YURT Sendikaları Konfederasyonu olarak kendisine tesekkurlerimizi sunariz.

YURT – Sendikaları Konfederasyonu

Genel Merkezi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık

By - TFNGL