izmir escort

YURT Sendikaları Görevde Yükselme Online Deneme Sınavı

Yazı Tarihi :31 Ekim 2018
1.637 Kez Görüntülendi

Siz değerli Üyelerimizin yapılacak olan Görevde Yükselme Sınavına daha iyi hazırlanmanızı sağlayacak ve bu sınavda başarılı olmanız için Ücretsiz olarak hazırlanan “Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Kitabını” Üyelerimize teslim ettik. Yapılacak bu sınav için Sendikamızca Online Deneme Sınavını her konudan 10 soru ve cevap şeklinde hazırlanmış olup aynı konuya çalışmak için PDF formatında  hazırlanan ders kitabına tıklayarak çalışabilirsiniz. ( Bilgi Edinme, Ünvan Değişikliği, 1. nolu Cumhurbaşkanlığı ve izin yönergeleri yüklenmiş diğer konular en kısa zamanda yüklenecektir.

YURT Sendikaları olarak;  “09 Aralık 2018 tarihlerinde yapılacak olan Millî Eğitim Bakanlığı Personeli Merkez ve Taşra Teşkilatı Görevde Yükselme Yazılı Sınavına girecek kardeşlerimizin geleceği açısından çok önemli. Bu yüzden sınavına girecek olanların heyecanlarını, umutlarını paylaşıyoruz. Sınav öncesi ve sınav esnasında, her türlü endişe ve kaygıdan uzak olarak, kendinizden emin, olumlu bir  bakış açısıyla, motivasyonunuzu yüksek tutarak sınava girmenizi temenni ediyor ve başarılar diliyoruz.

YURT Sendikaları
Basın İletişim ve AR-GE

Görüş, öneri ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümüne yazınız…

Yorumlar

  1. Görevde yükselme sınavı soruları ve cevapları çok güzel soruların sayısı arttirilirsa konunun daha iyi pekiştirme imkanı olur.

Yorum Yaz


Yukarı Çık

By - TFNGL