izmir escort

YURT – EĞİTİM SEN BASIN AÇIKLAMASI

Yazı Tarihi :11 Ocak 2019
988 Kez Görüntülendi

Değerli Üyelerimiz sevgili dostlar;

Sosyal medyada Sendikamız ve Genel Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyeleri ve Üyelerimize bazı kişiler tarafından pervazsızca ve haksızca yapmış oldukları açıklamalar üzerine kısa bir bilgilendirme yapılmasına gereksim doğmuştur.

Kişiler görevde bulunduğu STK’da yanlış bir mevzu, durum, hadise varda söylemeyip daha sonra bulunduğu görevden alınması veya görevi bırakması sonrası yapılan açıklamaların ne kadar dürüst ve inandırıcılığı olabilir sizlerin takdirine ve vicdanına bırakıyorum.

Mevzu şahsın/şahısların bahsettiği konu ve sosyal medyada paylaştığı ekran görüntüsündeki şahıs için biz YURT – Sendikaları olarak idari ve adli dava ettik, kişi art niyetinin olmadığı ve genelleme yapmadığını ifade ederek, Yurt ailesinden ve Sendikamız adına da bizlerden özür diledi. Hatasız kul olmaz, hatasını kabul etmek erdemliliktir, büyüklüktür. Hatasını kabul edeni Allah bile affeder.

Sevgili Üyelerimiz ve çok kıymetli dostlar; YURT Sendikaları olarak biz her daim büyük YURT ailesinin yanında olduk ve olmaya da devam edeceğiz hiç şüphesiz (bazı hususlar Sendika Üyeliği dışındadır) Malumunuz son yıllarda zaman zaman kişi/kişiler veya da kurumlar tarafından bazı itamlar ve hakaretlere maruz kaldık ve biz YURT Sendikaları olarak bunların duyumunu aldığımız bütün hadiselere müdahil olduk ve dava ettik her kes Yüce Devletimizin Hukuk karşısında hesap verecektir tabi ilk önce Allah katında,

Biz büyük YURT ailesinin her bir ferdini sendika üyemiz olsun olmasın her türlü savunuculuğunu yaparken bu şahıs/şahıslar ne teşekkür nede Allah razı olsun demediler, Biz kimseden teşekkür veya bir beklenti içinde de olmadık, olmayacağız biz harbi YURT sevdalısı olduğumuz ve YURT’culuğu dava bildiğimiz içindir savaşımız Allah şahittir ki her kim olursa olsun bu davaya ihanet eden alçaktır ve karşısında bizi YURT Sendikalarını bulacaktır. Bizim savaşımız mutlu YURT’lu bireyler olması ve hiç kimse tarafından kontrol ve kullanılmayan kişiler olmasını sağlamaktır.

Biz hiçbir üyemizi arayıp, özelden msj vb bir yolla bize düşmancasına saldıran kişi/kişlerin üzerine kimseleri salmadık salmayacağız da, Sizlerden ricam bu şahıs/şahıslara bu kadar saldırmasının nedeni sizce nedir, Sırf sizleri düşünmek mi acaba?

Bu şahıs/şahıslar sosyal medyada kendilerini haklı çıkarmak adına binlerce YURT’luyu rencide ettiğin farkında değil galiba, Kendini ayıka çıkarmak için bizlerin ismini kullanmasına izin vermedik vermeyeceğiz…

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Sizin Sendikanız… Biz Birlikte Güçlüyüz… Sendikana Sahip Çık…

YURT – Eğitim Sen
Basın Bürosu

Sahipsiz Olmadığınıza ilişkin sadece 2018 yılında yapılan haber ve Mahkeme yazılarımız için aşağıdaki linkleri tıklayınız

Yaşar KESKİN Hakkında Mahkeme Yazısı 10 Ocak 2018

Mustafa DALMIŞ Hakkında Mahkeme Yazısı 18 Haziran 2018

Ali TANRIVERDİ Hakkında Mahkeme Yazısı 10 Temmuz 2018

Diyarbakır İl MEM  “Sahipsiz Değilsiniz” 06 Mart 2018

Basın Açıklaması 05 Kasım 2018

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık

By - TFNGL