izmir escort

Memur Öğretmenlere Hayırlı Olsun

Yazı Tarihi :12 Şubat 2019
809 Kez Görüntülendi

YURT Sendikaları olarak; 2828 Sayılı Kanun kapsamında Memur olarak görev yapan kardeşlerimizin Öğretmen olarak atanmalarına ilişkin bir kazanım daha elde ederek mağduriyetleri son buldu.

Resmi Gazetede yayımlanan “7103 Vergi Kanunları ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun” kapsamında halen görev yapan kardeşlerimizin Öğretmen olarak atanmalarına ilişkin  Resmi yazı ile 05/10/2018 tarihinde Milli Eğitim Bakanlığına Memur Öğretmenlerin Mağduriyetlerinin son bulmasına ilişkin talepte bulunarak atanmalarına ilişkin Resmi yazımız ve Milli Eğitim Bakanlığının 11.02.2019 tarihli 81 İl Milli Eğitim Müdürlüklerine göndermiş olduğu yazılar aşağıdadır.

YURT Sendikaları olarak;  Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Hizmetli olarak görev yapan lise mezunu (Açık Lise, Düz Lise ve Meslek Liseleri) kardeşlerimiz içinde Memur kadrolarına atanmalarına ilişkin konunun yakından takipçisi olduğumuzu resmi görüş ve taleplerimizle gerek hukuki ve idari her konuya titizlikle takip ettiğimizi bilmenizi isteriz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Sizin Sendikanız… Biz Birlikte Güçlüyüz… Sendikana Sahip Çık

YURT – Eğitim Sen
Basın Bürosu

Yorumlar

  1. Davut Özen dedi ki:

    Üyesi olduğum değerli sendika aynı durumda olan memur olarak çalışan ancak saymanlığa ataması yapılmayanlar içinde başvurunuzu rica ediyoruz.

Yorum Yaz


Yukarı Çık

By - TFNGL