Hangi iş olur ise olsun gönülden yapmak gerekir..

Sendika işini de kardeşlik için gönül hoşluğu içinde huşu ile yapan pek kıymetli Genel Başkanımız Sayın Hakan ÇELİKSOY eşi Sayın Arzu ÇELİKSOY’un trafik kazasında hayatını kaybeden dayısının oğlunun taziyesi için Van ilinde bulunan ve taziye sonrası Van’da bizleri de ziyaret ederek her daim kardeşlerinin yerinin farklı olduğunu bizlere his ettirerek bizleri onurlandırmış ve mutlu etmiştir.

Genel Başkanımız Van ziyaretinde YURT – Eğitim Sendikası (Van İl Temsilcisi) Sayı Ercan YILDIRIM ve arkadaşları tarafından karşılanarak; Van İl Milli Eğitim Müdürlüğünde ilk önce üyelerimiz ile bir araya geldi ve daha sonra Van İl Milli Eğitim Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak görev yapan ve aynı zamanda #ROL MODELİMİZ# abimiz, babamız olan ve bu
gönül köprüsüne her daim emeğini, bilgi birikimini ve sevgisini esirgemeyen saygı değer büyüğümüz Üyemiz Sayın Sayın Ömer ÇELİK’i makamında ziyaret eden Genel Başkanımız Sayın Ömer ÇELİK’e hizmetleri ve çalışmalarından dolayı Genel Başkanımız plaket takdim etti.

Sendikamızın Van ilinde öncülüğünü yapan ve her fırsat olduğunda yurtluların kısa sürede neler başardığının kanıtsal #ROL MODELİMİZ# YURT – Eğitim Sendikası (Van İl Temsilcisi) Sayın Ercan YILDIRIM’a Genel Başkanımız tarafından Van ilinde (İl Mem) ilk iki sendika arasında olmasında büyük emek ve gayretlerinden dolayı plaket takdiminde bulundu.

Van İl Milli Eğitim Müdürlüğüne yakın zaman da göreve başlayan Sayın Van İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Hasan TEKVE’yi Genel Başkanımız Sayın Hakan ÇELİKSOY, YURT – Eğitim Sendikası (Van İl Temsilcisi) Sayın Ercan YILDIRIM, Şube Müdürü Ömer ÇEVİK ve Van İl Temsilciği Yönetici arkadaşlarımız ile birlikte makamında ziyaret ederek, Sendikamızın kuruluşu amacı ve yol haritası ile ilgili bilgiler paylaştı.

Van İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Hasan TEVKE Genel Başkanımıza ilk önce taziyelerini iletti, Daha sonra ilimizi ve Müdürlüğümüze yapmış olduğu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Sizler Devletin öz evlatlarısınız ve bu yapmış oldugunuz hizmetlerde gösteriyor ki ne kadar doğru bir yolda olduğumuzu Allah kolaylıklar versin her zaman sizlere yardımcı olmak için kapımız sonuna kadar açık olacak dedi.

Sayın TEKVE kardeşlerimizin ilk atamalarında babacan idarecilerin yanında göreve başlamalarının bu süreçte çocuğun görevini benimsemesi ve kurumunu sahiplenmesi konusunda ne kadar önemli olduğunun sağduyusunda olduğunu belirtti.

Genel Başkanımızda Sayın Milli Eğitim Müdürüne güzel dilek ve temennilerinden dolayı teşekkür ederek, Görevinde başarı temennisinde bulundu.

YURT – Eğitim Sendikası

Van İl Temsilciliği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir