izmir escort

Başkan Çeliksoy’dan yıl sonu mesajı

Yazı Tarihi :16 Haziran 2023
79 Kez Görüntülendi

Yurt Eğitim-Sen Genel Başkanı Hakan Çeliksoy, 2022-2023 eğitim-öğretim yılının sona ermesi nedeniyle bir açıklama yaptı.
2022-2023 eğitim öğretim yılının tamamlanmasıyla yaz tatiline giren öğrenci ve öğretmenlere iyi tatiller dileyen ve karne alma mutluluğunu yaşayan bütün öğrencilerin heyecanlarını paylaştığını ifade eden Başkan Hakan Çeliksoy şu ifadeleri kullandı: Öğrencilerimizin geleceğin dünyasında söz sahibi olması, bağımsız karar alabilmesi ve tarihin ona verdiği sorumluluk bilinciyle hareket edebilmesi için eğitim, hayati öneme sahiptir.
2022-2023 eğitim öğretim yılını tamamladığımız bugün, tüm öğrencilerimizin karne heyecanını paylaşıyor; öğrenci ve öğretmenlerimizin sağlık ve huzur içerisinde bir tatil süreci geçirmelerini diliyorum.
Eğitim; insanı değerli kılan, toplumu yücelten ve insanlığa yön veren önemli bir süreçtir. Ülkelerin gücü iyi eğitime sahip nitelikli insan gücünden gelir. Gelişen ve değişen dünyada eğitime yapılan yatırımın geleceğe yapılan yatırım olduğu inancımızla nitelikli bir eğitim için çabalıyor, önceliğimizi nitelikli insan gücünün yetiştirilmesi olarak belirliyoruz.
Milli kültürümüzü yaşatmanın en temel yolu eğitimdir. Gelecek nesillerimize binlerce yıllık birikimimizi, kültürümüzü, tarihimizi, bizi biz yapan değerlerimizi sizlerin desteği ve öncülüğünde aktarabileceğimizin bilincindeyiz. Bu bilinçle evlatlarımızı yetiştirmek ve ülkemizi çağın ilerisine taşımak için çıktığımız bu yolda tüm azmimiz ve gayretimizle birlikte, omuz omuza yürüyeceğiz.
Nesillerimizi yetiştirmek için özveriyle yürüttüğünüz tüm çalışmalarınızı ve azminizi takdir ediyor, gayretlerinizi yürekten destekliyor, öğrencilerimizi en iyi şekilde yetiştirmek için gösterdiğiniz tüm gayretiniz için de teşekkür ediyorum.
Sevgili öğrenciler, bu ülkenin yarınları sizlersiniz. Ülkemizin yarınlarına sizler yön vereceksiniz. Güçlü yarınlarımızın teminatı olan siz değerli evlatlarımızın donanımlı, dünyayı takip eden, çağımızın tüm yeniliklerine hakim, yarınlarımıza yön verecek bireyler olarak yetişmesi bizim için ve geleceğimiz için büyük önem taşımaktadır.
Hepinizi gayretiniz ve başarılarınızdan dolayı kutluyor, tüm öğrenci ve öğretmenlerimize iyi tatiller diliyorum.”

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık

By - TFNGL