izmir escort

Başkan ÇELİKSOY’dan Basın Açıklaması

Yazı Tarihi :2 Nisan 2019
683 Kez Görüntülendi

Değerli Üyelerimiz ve kamu çalışanları;

Malumunuz önümüzde Sendikaların Üye belirleme maratonu başlayacak,

Bir takım Sendikalar hatırlanmayan kamu çalışanlarını hatırlayacak, olmayacak bir takım vaatler ve sözlerle karşımıza çıkıp gözümüzün içine baka baka bizleri tek kullanımlık bir malzeme gibi hiç utanmadan, sıkılmadan Sendikalarına üye olmaya teklif edecekler/ediyorlar.

Bu malum Sendikaların dertleri ne biliyor musunuz yetkiyi alıp Hükümet ile Toplu Görüşmelerde ONURLU kamu çalışanlarını satmak için, yetkiyi istiyorlarmış meğerki?

Biliyorum ve inanıyorum ki; Benim gariban fakat ONURLU kamu çalışan arkadaşlarım kendini tek kullanımlık malzeme gibi buruşturup bir kenara atan, yalnızca işi düşünce hatırlayan Sendikalara pirim vermeyecektir.

Değerli kamu çalışanları ve çok kıymetli Üyelerimiz lütfen hangi sendikaya üye olursanız olsun İNANARAK üye olun, Böyle ayak oyunlarına gelmeyin, Zaman zaman duyuyoruz sendikalar veya o sendikaların yaverleri (kurum müdürleri) Sendika yetkilisi gibi personeline baskı veya mobing uyguluyorlar.

Başta Üyelerimiz olmak üzere bu tür olaylar ile karşı karşıya kaldığınızda MOBBİNG Şikayet Başvuru  formunu doldurup veya Sendikamız Genel Merkez çağrı merkezinden 0354 303 00 66 / 0850 304 00 66 nolu telefonlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Dik ve onurlu duruşları ile bizleri güçlü kılan siz değerli Üyelerimize ve Kamu çalışanlarına şimdiden teşekkürü bir borç bilir, Saygılar sunarım.

Hakan ÇELİKSOY
YURT – Eğitim Sendikası
Genel Başkanı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık

By - TFNGL