27 Mart 2018 tarihli ve 30373 Sayılı 2. Mükerrer olarak Resmi gazetede yayınlanan “7103 Vergi Kanunları kapsamında “SINAVSIZ UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ” ile ilgili hazırlamış olduğumuz raporumuzu Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanlığı Personel ve Prensipleri Genel Müdürü Sayın Metin YENER sunduk.

Genel Başkanımız ve beraberindeki heyet ile birlikte Eski Adalet Bakanı, Anayasa Komisyonu Başkanı, Yozgat Milletvekili Sayın Bekir BOZDAĞ’ı makamında ziyaret sonrasında, Cumhurbaşkanlığı Külliyesinden Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanlığı Personel ve Prensipler Genel Müdürünü Sayın Metin YENER ile yapmış olduğumuz görüşmede SINAVSIZ UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ konusu hakkında bilgilendirme yapmıştık,

Sayın YENER ile gerçekleşen toplantı ve bilgilendirmeden sonra SINAVSIZ UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ hakkında yapmış olduğumuz SORUN ve ÇÖZÜM önerileri raporumuzu Sayın Genel Müdürümüzü sunduk, 7103 Sayılı kanun hakkında sorunların giderilmesi ilişkin bizlere destek olacağını belirtti.

YURT Sendikaları olarak tekrardan Sayın Bekir BOZDAĞ ve Sayın Metin YENER‘e göstermiş olduğu nezaketten dolayı üyelerimiz adına teşekkür ederiz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

YURT – Sendikaları
Basın Bürosu

Sayın Bakanımıza ve Genel Müdürümüze sunmuş olduğumuz dosyamız aşağıdadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir