7. MYK ve İl Temsilcileri İstişare ve Değerlendirme Toplantısı 8-11 Nisan 2021 tarihleri arasında Antalya ilimizde gerçekleştirdik.

YURT – Sendikaları Konfederasyonu Genel Merkezinin koordinasyonunda düzenlenen 7. MYK ve İl Temsilcileri İstişare ve Değerlendirme Toplantısı açılışı öncesi başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve aziz şehitlerimiz için bir dakikalık saygı duruşunun ve istiklal marşımız okunduktan sonra YURT – Sendikaları Konfederasyonu ve YURT – Eğitim Sendikası Genel Başkanı Sayın Hakan ÇELİKSOY açılış konuşması yaptı.

Genel Başkanımız Sayın ÇELİKSOY konuşmasında;

YURT – Sendikaları Konfederasyonu ailesi olarak  30 ilden yüze yakın yöneticimizin kilometrelerce yol ve saatlerce süren yolculuklar sonrasında bu yıl 7. MYK ve İl Temsilcileri İstişare ve Değerlendirme Toplantımızı gerçekleştirmek üzere hoş geldiniz;

YURT – Sendikaları Konfederasyonu ailesi olarak; YURT – Eğitim Sendikamızın kurulduğu 2013 yılından bu tarihe kadar sürekli gerçekleştirmekte olduğumuz ve her yıl yeni Sendikalarımız ve arkadaşlarımızın da aramıza katıldığı MYK ve İl Temsilcileri İstişare ve Değerlendirme Toplantımızı 2020 yılında COVİD – 19 (PANDEMİ) nedeni ile bir araya gelemedik ve birçoğunuz ile telefon, sosyal ağlar veya mesaj yolu ile de olsa görüşme imkanı oldu, Fakat yine de insan bir birine karşı bir özlem duyuyor, Demem oki sizleri ve bu ortamı özlemişiz. Arkadaşlar bugün burada olmamızın asıl nedeni yapılması gereken eğitim ve bir birimizi tanıma, sorunlarımıza cevap bulmaktır. Bu toplantımızın Sendikamıza ve siz çok değerli katılımcılarımıza faydası olması dileğiyle. Fedakârlık gösterip bu salgın döneminde kilometrelerce yol ve saatlerce süren yolculuklar sonrasında bizleri yalnız bırakmadığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür eder, Özel sebeplerden dolayı aramızda olamayan arkadaşlarımıza da hizmetlerinden dolayı onlara da teşekkür ederek konuşmasını tamamladı.

Toplantı Gündem Maddeleri

1. Tanışma
2. Üyelik İş ve İşlemleri
3. Protokol Kuralları
4. YURT – Akademi
5. Mobing
6. Basın, İletişim ve Sosyal Medya
7. Hukuk ve Mevzuat
8. YURT – Bilişim Sistemi

NOT: Toplantıda alınan karar ve görüşler raporu daha sonra siz değerli üyelerimizle paylaşılacaktır.

YURT – Eğitim Sendikası
Basın Bürosu

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir