Sınavsız Ünvan Değişikliği Örnek Dilekçe

Yazı Tarihi :3 Nisan 2018
3.745 Kez Görüntülendi

27 Mart 2018 Tarihli ve 30373 Sayılı 2. Mükerrer olarak “7103 Vergi Kanunları ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun” Resmî Gazete yayınlandı.

Yayınlanan kanunun 24. ve 25 Maddesinde 2828 Sayılı ve 3413 sayılı kanun kapsamında kamu kurumlarına atanacak ve halen görev yapan kardeşlerimizin bir üst kadroya atanma şartlarını taşıyanlara Sınavsız Ünvan Değişikliği kazanımı elde ettik.

2828 Sayılı ve 3413 sayılı kanun kapsamında kamu kurumlarında görev yapan başvuru yapacak kardeşlerimiz için hazırlamış olduğumuz örnek dilekçe aşağıda olup; ataması yapılacak Tüm Kamu Çalışanlarına yeni görevlerinde başarılar dileriz.

LÜTFEN DİKKAT !: Bilgi Kirliliği Yaşanmaması açısından, Sınavsız Unvan Değişikliği Hakkındaki tüm bilgi ve açıklamaları www.yurtsendikalari.org, Devlet Personel Başkanlığı Ve Aile Sosyal Politikalar Bakanlığının Resmi İnternet Siteleri dışında yapılan Sosyal Medya da yer alan hiçbir açıklama ve yorumları DİKKATE ALMAYINIZ 

YURT Eğitim Sendikası
Basın İletişim ve Ar-Ge Bürosu

Örnek Dilekçe için TIKLAYINIZ

NOT : Bazı Bakanlıklar kurumlardan müracaat başvuruları başlatmış olup;  sendikamızca hazırlanan örnek dilekçeyi kullanabilirsiniz.

Yorumlar

 1. Nevzat dedi ki:

  2828 kanun ile yerleştirildim deniyor Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının dilekçesinde ben yerleştiilmedim ve bizi yerleştirmediler açıktan atandım kuruma açıktan atanmak suçmu halen çalışıyorum kurumumda 10 yıl kalmışım sosyal hizmetler yetiştirme yurdunda ortaokul mezunu olarak açıktan atandım meslek lisesini bitirdim halen çalışıyorum beni nasıl kapsamıyor hayret doğrusu

 2. ctrlxyz dedi ki:

  Merhaba hizmetli olarak işe başladım Şu an memurun teknisyen olmak istiyorum Onun için dilekçe örneği var mı

 3. Nurettin KOCA dedi ki:

  Ortalıkta dolaşan çok bilgi kirliliği var bir aydınlatsanız
  1- düz lise mezunları olamıcakmış
  2- bu kanun lise mezunu olarak hizmetli olarak atananlara mış
  3- boş kadro yoksa atanmama ihtimali varmış

 4. Ceyda dedi ki:

  Evet atama şartları neler ogrenebilirmiyiz tamam adalet Bakanligi diplomalarimizi istedi ama şartlar nedir söylemedi

 5. Gülistan dedi ki:

  Be 20 yıldır hizmetli olarak çalışıyorum ön lisans mezunuyum

Yorum Yaz

 
Yukarı Çık

By - TFNGL