izmir escort

LOGO Kullanım Kılavuzu

Yazı Tarihi :18 Nisan 2021
338 Kez Görüntülendi

YURT Sendikaları Kurumsal kimliğimizin imajını her yere doğru ve eksiksiz olarak taşıyacağınıza inanıyoruz.

Amacımız daha başarılı olmak, daha büyümek, daha ileriye gitmek yarattığımız kurum kimliğimizi hep birlikte korumak zorundayız. Sizlerin de desteği ve özeniyle standartlara uygun olarak gerçekleştireceğimiz her çalışma YURT Sendikaları marka kimliğini daha da ileriye götürmek adına Sendikamıza büyük bir katkı olacaktır.

Sosyal medya hem bireyler hem de kurumlar açısından günümüzün en önemli iletişim araçlarından biri olmuştur. Doğru bir şekilde yönetilmediğinde sosyal medya hesaplarının kurum imajına yarardan çok zarar getirdiği bilinmektedir. Sosyal medyanın sağladığı avantajlardan faydalanmak ve kurumsal imajı artırmak amacıyla kurumsal kimliğimizi sosyal medyada doğru bir şekilde temsil etmeleri büyük önem taşımaktadır.

YURT Sendikaları kurumsal kimlik kılavuzu, görsel malzemelerde logo uygulamalarında çıkabilecek temel uygulama sorularına yol göstermek için hazırlanmıştır.

Temel amacımız; amblem ve logo gibi temel unsurların belirli bir kaynaktan alınarak kullanılması ve bu unsurların inisiyatif kullanarak üretilmesinin engellenmesidir.

Sosyal medya sayfalarında uygun olmayan logo kullanımı, sendikamızın kurumsal kimliğine zarar vermektedir. Logoyu kullanırken kurallara uyulması kurumsal kimliğimiz açısından çok önemlidir.

81 İL TEMSİLCİLİĞİ LOGOLARI İÇİN TIKLAYINIZ

SOSYAL MEDYA ARKA PLAN RESMİ İÇİN TIKLAYINIZ

DİKKAT; Sosyal medya çok geniş bir mecra ve her şeyin çok hızlı gerçekleştiği bir yer. Sürekli değişim içinde olan dinamikleriyle sosyal mecralarda yapılan bir paylaşım dakikalar içerisinde herkes tarafından görülebiliyor.

UYARI; Kullanmakta olacağınız Sosyal Medya hesaplarında Sendika Logumuz ile ilinize ait yapmış olduğunuz faaliyetlerinizin paylaşımı olsun, kesinlikle hiç bir kişi, kurum ve kuruluşlara sosyal medya hesabından yorum, beğeni, eleştiri yapmayınız !

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık

By - TFNGL